Fotowoltaika
dla domu

ikona strzałki w prawą stronę Przejdź dalej

Zacznij produkcję darmowej energii elektrycznej!

Sprawdź, co możesz zyskać:

 

 • Oszczędzasz pieniądze
  Produkuj tani prąd płynący prosto ze słońca i nie martw się o ciągły wzrost cen energii elektrycznej. Obniż rachunki za prąd o 90%

 

 • Zyskujesz niezależność energetyczną.
  Kiedy wytwarzasz prąd we własnej domowej elektrowni fotowoltaicznej, nie musisz kupować energii dostarczanej z sieci od zakładu energetycznego.

 

 • Podnosisz wartość nieruchomości
  Montując instalację fotowoltaiczną zwiększasz wartość swojej nieruchomości, dzięki temu staje się atrakcyjniejsza na rynku nieruchomości.

 

 • Jesteś EKOlogiczny​
  Panele fotowoltaiczne wykonane są z krzemu, który naturalnie występuje w przyrodzie natomiast sama elektrownia nie emituje zanieczyszczeń, hałasu ani szkodliwego pola elektromagnetycznego. 

Proces instalacji

01

Audyt energetyczny (analiza zużycia energii)

Nasz doradca handlowy przeanalizuje Twoje rachunki od obecnego dostawcy energii elektrycznej, dzięki temu dostosuje wielkość instalacji idealną dla Twoich potrzeb.

02

Wycena

Na etapie przygotowania wyceny tworzymy kosztorys będący finalną wartością całej instalacji fotowoltaicznej (montaż, serwis, gwarancja, obsługa posprzedażowa).

03

Profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania

Pomagamy uzyskać najkorzystniejsze finansowanie w formie kredytu indywidualnego dostosowanego do Twoich potrzeb, oraz udzielamy wsparcia w pozyskaniu dotacji krajowych i unijnych. 

04

Montaż

Zapewniamy najwyższą jakość usług i jak najmniejszą ingerencję w budynek podczas wykonywania prac. Oferujemy produkty renomowanych firm objęte gwarancją producenta.


Proces montażu uzależniony jest od wielkości instalacji. W przypadku gospodarstwa domowego może trwać tylko JEDEN DZIEŃ !!

 

05

Obsługa gwarancyjna

Zapewniamy kompleksową usługę serwisu oferowanych produktów, oraz gwarancję posprzedażową.

 

Jesteś
zainteresowany/a?

Zadzwoń i pozwól, że opowiemy Ci więcej o tym co robimy.

+48 604 296 100

Opinie zadowolonych Klientów

Po niemal rocznej weryfikacji firm zajmujących się montażem instalcji fotowoltaicznych wybór padł na ABC Energię z Łodzi. Na decyzję miały wpływ pozytywne opinie wcześniejszych klientów, którzy skorzystali z usług naszej firmy oraz sposób podejścia do obsługi klienta obejmującego doradztwo, wycenę i sam montaż, a także warunki gwarancji udzielone po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej.

W tej realizacji zastosowaliśmy system balastowy - 160 paneli monokrystalicznych Longi Solar. Instalacja posiada moc 50 kWp i wyprodukuje w ciągu roku ok. 50 tysięcy kWh czystej energii ze słońca.

Ostatnie realizacje

Firma ABC Energia dotychczas uruchomiła setki instalacji fotowoltaicznych dla klientów prywatnych oraz biznesowych. Do każdej instalacji podchodzimy w sposób indywidualny. Najlepszym wyznacznikiem skuteczności naszej pracy są polecenia zadowolonych klientów, dzięki którym coraz większa liczba osób może cieszyć się z korzyści posiadania instalacji fotowoltaicznych.

Zapraszamy do współpracy.

Darmowa wycena