Fotowoltaika
dla firmy

ikona strzałki w prawą stronę Przejdź dalej

Obniż koszty funkcjonowania Twojej firmy z elektrownią fotowoltaiczną!

Sprawdź, co możesz zyskać:

 

 • Oszczędzasz pieniądze
  Odpowiednio zaprojektowana instalacja to nawet 90% oszczędności w skali roku na rachunku za prąd.

 

 • Dbasz o finanse w swojej firmie
  Ceny prądu dla przedsiębiorstw nie są regulowane i rosną szybciej. Instalacja fotowoltaiczna to zabezpieczenie przed wzrostem cen.

 

 • Chronisz firmę przed opłatą mocową​
  Fotowoltaika pokrywa znaczną część zapotrzebowania na energię w godzinach szczytu, redukując naliczanie opłaty mocowej do minimum.

 

 • Inwestujesz w przyszłość
  Zwrot kosztów inwestycyjnych wynosi 6-8 lat, a żywotności instalacji jest dużo dłuższa. Po tym okresie instalacja fotowoltaiczna to czysty zysk.

Formalności

01

Audyt energetyczny (analiza zużycia energii)

Nasz doradca handlowy przeanalizuje Twoje rachunki od obecnego dostawcy energii elektrycznej, dzięki temu dostosuje wielkość instalacji idealną dla Twoich potrzeb.

02

Wycena

Na etapie przygotowania wyceny tworzymy kosztorys będący finalną wartością całej instalacji fotowoltaicznej (montaż, serwis, gwarancja, obsługa posprzedażowa)

03

Profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania

Pomagamy uzyskać najkorzystniejsze finansowanie w formie leasingu dostosowanego do Twoich potrzeb, oraz udzielamy wsparcia w pozyskaniu dotacji krajowych i unijnych.

04

Montaż instalacji

Zapewniamy najwyższą jakość usług i jak najmniejszą ingerencję w budynek podczas wykonywania prac. Oferujemy produkty renomowanych firm objęte gwarancją producenta.

Proces montażu uzależniony jest od wielkości instalacji. W przypadku firm okres ten wynosi od kilku do kilkunastu dni.

05

Obsługa eksploatacyjna

Zapewniamy kompleksową usługę serwisu oferowanych produktów, oraz gwarancję posprzedażową

Jesteś
zainteresowany/a?

Zadzwoń i pozwól, że opowiemy Ci więcej o tym co robimy.

+48 604 296 100

Opinie zadowolonych Klientów

W tej realizacji zastosowaliśmy system balastowy - 160 paneli monokrystalicznych Longi Solar. Instalacja posiada moc 50 kWp i wyprodukuje w ciągu roku ok. 50 tysięcy kWh czystej energii ze słońca.

Po niemal rocznej weryfikacji firm zajmujących się montażem instalcji fotowoltaicznych wybór padł na ABC Energię z Łodzi. Na decyzję miały wpływ pozytywne opinie wcześniejszych klientów, którzy skorzystali z usług naszej firmy oraz sposób podejścia do obsługi klienta obejmującego doradztwo, wycenę i sam montaż, a także warunki gwarancji udzielone po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej.

Czy to rozwiązanie dla mojej firmy?

Jeżeli wysokość rachunku za prąd przekracza 200 zł miesięcznie, warto zainteresować się inwestycją w tani prąd płynący prosto ze słońca. Przy wciąż rosnących kosztach energii elektrycznej i spadających kosztach poszczególnych podzespołów instalacji fotowoltaicznej zainwestowany kapitał zwróci się w ciągu 5-6 lat.

Branża
produkcyjna

Rozbudowane parki maszynowe zużywają dużo energii elektrycznej i generują wysokie koszty w firmie.

Branża
gastronomiczna

Urządzenia kuchenne takie jak: piec do pizzy, kuchnia indukcyjna, zmywarka czy piekarnik potrzebują dużo prądu.

Branża
magazynowa

Oświetlenie i ogrzewanie hali magazynowej, oraz zasilanie zautomatyzowanych systemów magazynowych może znacząco wpłynąć na obniżenie kosztów stałych.

Branża
chłodnicza

Urządzenia takie jak sprężarki, agregaty, chłodnice, klimatyzatory wymagają dużego zapotrzebowania na prąd przez co generują wysokie koszty zużycia energii elektrycznej.

Branża
deweloperska

Dużo niższe koszty utrzymania, promocja wizerunku budynku, wzrost wartości nieruchomości to przykłady licznych korzyści inwestowania w EKOlogiczne rozwiązania.

Branża
administracyjna

Finansowanie

Zobacz, co możesz zyskać

Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie najkorzystniejszego finansowania Twojej inwestycji dzięki kredytom i leasingom.

Darmowa wycena