Menadżer zespołu sprzedaży w branży OZE

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – 12 lat doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
- podstawowe narzędzia pracy
- produkty renomowanych firm
- wsparcie we wszystkich działaniach
- możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów na rozwój naszej organizacji
- pracę z ludźmi o bardzo dużym doświadczeniu sprzedażowym
- dbamy o work-life balance

Opis stanowiska:
- budowanie i zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz samodzielna realizacja sprzedaży
- rekrutacja i onboarding handlowców
- szkolenia, prezentacje handlowe, reprezentowanie firmy na targach i wydarzeniach
- raportowanie swoich działań

Nasze wymagania:
- doświadczenie w obszarze budowania i zarządzania zespołami sprzedażowymi
- umiejętność w organizowaniu i zarządzaniu pracą Przedstawicieli Handlowych
- znajomość specyfiki branży OZE
- gotowość do samodzielnego działania i determinacja w działaniu
- *mile widziane całe zespoły sprzedażowe gotowe podjąć pracę w naszej firmie

Skontaktuj się: kariera@abcenergia.pl

Darmowa wycena