Przedstawiciel handlowy ds. fotowoltaiki

Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – 12 lat doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
- podstawowe narzędzia pracy
- pakiet szkoleniowy obejmujący wiedzę produktową, standardy obsługi klienta, możliwości finansowania oraz pozyskania klientów z rynku lokalnego
- wsparcie wykwalifikowanego zespołu specjalistów
- produkty renomowanych firm
- możliwość rozwoju zawodowego
- dbamy o work-life balance
- pracę w miłej atmosferze

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie klientów indywidualnych i biznesowych
- przygotowywanie ofert handlowych
- doradztwo w zakresie produktów  oferowanych przez firmę (instalacje fotowoltaiczne, maty grzewcze, stacje ładowania)
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami w trakcie całego procesu sprzedaży
- raportowanie swoich działań

Nasze wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B, B2C, door to door
- gotowość do założenia/prowadzenia własnej działalności gospodarczej
- umiejętność aktywnego i efektywnego pozyskiwania klientów
- rzetelność i organizacja własnej pracy
- prawo jazdy kat. B

Skontaktuj się: kariera@abcenergia.pl

Darmowa wycena