O NAS

Profesjonalne wykorzystanie energii odnawialnej.

Korzystne dofinansowania

Specjalizujemy się w załatwianiu formalności związanych z dofinansowaniem systemów grzewczych. Świadczy o tym 100% skuteczność w pozyskiwaniu funduszy.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma istnieje na rynku od 2009 roku. Przez ten czas zdążyliśmy zgromadzić niezbędną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możemy zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania.

Długoletnia gwarancja

Oferujemy produkty renomowanych firm objęte gwarancją producenta. Dodatkowo sami udzielamy 5-letniej gwarancji na wykonany przez nas montaż.

Estetyka wykonania

Zapewniamy najwyższą jakość wykonania i jak najmniejszą ingerencję w budynek podczas wykonywania prac. Montowanie Twojej instalacji solarnej zajmie zaledwie kilka dni.

Europejska polityka energetyczna

Prezes zarządu ABC ENERGIA, dr inż. Anna Dyląg jest Ekspertem Komisji Europejskiej ds. energii odnawialnej, dzięki czemu wpływa na kształt polityki energicznej oraz realizowanych projektów w Europie.

Innowacje klimatyczne

Aktywnie wspieramy rozwój energii odnawialnej i obywatelskiej na arenie międzynarodowej. Uczestniczymy w projektach skupionych na innowacjach klimatycznych pod egidą EIT Climate Kic będącego organem Unii Europejskiej.

Skorzystaj z dobrodziejstw energii odnawialnej!

Postaw na doświadczoną firmę i wykorzystaj potęgę natury do ogrzewania swojego domu. Oferujemy kompleksowe usługi i profesjonalne wsparcie:
  • pomoc w doborze finansowania urządzeń
  • wsparcie przy pozyskaniu dotacji
  • optymalne i wydajne systemy
  • szybki i fachowy montaż
  • gwarancja na urządzenia i wykonawstwo
  • wsparcie serwisowe

Zaufaj naszej wiedzy

Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu przy ponad 500 realizacjach, a także obszernej i fachowej wiedzy popartej certyfikatami, jesteśmy w stanie zapewnić najskuteczniejsze rozwiązania dla Twojego domu.

W połączeniu z kompleksową ofertą usług i urządzeniami wysokiej jakości, gwarantuje to pełne zadowolenie z użytkowania naszych instalacji, jak też ich optymalne wykorzystanie. Wszystko po to, byś mógł cieszyć się z wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Dołącz do zadowolonych Klientów.

Opinie

Proces inwestycyjny ABC ENERGIA

Dołącz do zadowolonych klientów.