„Moje Ciepło” – dofinansowanie do pomp ciepła montowanych w nowych domach !

ikona strzałki w prawą stronę Wróć do bloga

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przygotowuje nowy program wspierającym rozwój Pomp Ciepła w Polsce - "Moje Ciepło". Celem programu jest wsparcie zakupu i montażu pompy ciepła w nowych buduynkach. 

 

Na tego typu informację długo czekały przede wszystkim osoby, które budują nowy dom (obecnie w ramach "Czystego Powietrza" nie ma możliwości finansowania inwestycji, w których trwa jeszcze budowa).

 

Motorem napędowym wzrostu sprzedaży tego typu urządzeń jest możliwość połączenia pompy ciepła z panelami fotowoltaicznymi, co przekłada się na znaczenie niższe rachunki za energię elektryczną.

 

Złożenie wniosku o dopłatę do pompy ciepła w ramach nowego programu "Moje Ciepło" ma być równie szybkie i proste, co w przypadku "Mojego Prądu", choć na ten moment nie znamy jeszcze szczegółów w jakiej wysokości będziemy mogli otrzymać dofinansowanie. Sama jego nazwa celowo przypomina cieszący się ogromną popularnością program Mój Prąd, którego III edycja ruszyła 01.07.2021 r. 

 

Na dzień dzisiejszy nie znamy dokładnej daty rozpoczęcia nowego programu, jednak najświeższe wiadomości donoszą, że program "Moje Ciepło" ma zostać uruchomiony w najbliższym czasie - najpóźniej jesienią.

 

Zapisz się już dziś na możliwość skorzystania z programu w pierwszej kolejności!

 

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 48 604 296 100 lub mailowego: biuro@abcenergia.pl.

 

data publikacji 23.07.2021

 

Darmowa wycena