Mój Prąd 3.0 - Pierwsze dotacje już wypłacone!

ikona strzałki w prawą stronę Wróć do bloga

Z radością informujemy, że pierwsze pieniądze z dotacji Mój Prąd 3.0 zostały już wypłacone. Czy długo trzeba było czekać na wypłatę dofinansowania?


Pierwsze wnioski złożone przez naszą firmę zostały wysłane 1.07.2021 z samego rana. Informację o tym, że wniosek został oceniony pozytywnie podczas oceny formalnej otrzymaliśmy 27.09, a już 14.10 został zakwalifikowany do dofinansowania na warunkach Programu priorytetowego „Mój prąd”. W przesłanym mailu zawarta była informacja, iż „wypłata dotacji zostanie dokonana do 5 dni roboczych”. Tak też się stało. Pierwszy zgłoszony przez nas klient w dniu 19.10 otrzymał zasłużoną dotację 3000 zł na instalacje fotowoltaiczną. Gratulujemy!

 

To oznaczałoby, że czekać na wypłatę należałoby około 3,5 miesiąca. Okres ten może się wydłużać, gdyż nadal procesowane są jeszcze wnioski zgłaszane 1 lipca. Prosimy zatem o uzbrojenie się w cierpliwość.

 

Naszym klientom przypominamy również, że mogą liczyć na otrzymanie od nas bezpłatnych tabliczek informacyjnych, które według regulaminu są niezbędnym elementem jaki należy zamontować w miejscu instalacji. Gdzie i jak zamontować tabliczkę? O tym pisaliśmy dla Państwa TUTAJ. Pierwsze tabliczki już do Państwa jadą!

 

 

data publikacji 20.10.2021

Darmowa wycena