Finansowanie – elektrownia fotowoltaiczna

Zobacz, co możesz zyskać.

Pożyczka

Dofinansowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw w postaci pożyczki z niskim oprocentowaniem i możliwością umorzenia 25% jej wysokości.

Dotacja

Pomożemy ci uzyskać dotację w wysokości 40% wartości inwestycji, przeznaczoną na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii przez osoby fizyczne. Pozwoli to na jeszcze szybszy zwrot z inwestycji.

Wsparcie

Profesjonalne wsparcie przy wszelkich formalnościach. Zajmiemy się pozyskaniem dla Ciebie dofinansowania na elektrownię fotowoltaiczną. Dzięki naszemu doświadczeniu udaje nam się pozyskać dotację dla 100% składanych wniosków.

Wsparcie dla ekologicznych rozwiązań

Różne instytucje mogą wesprzeć Cię w tworzeniu ekologicznych rozwiązań dla Twojego domu lub firmy. Z nami będzie to jeszcze łatwiejsze, ponieważ:

  • zajmiemy się wszystkimi formalnościami
  • ryzyko pozyskania dotacji bierzemy na siebie
  • zapewniamy wsparcie we wszystkich etapach inwestycji
  • podzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem

Zainwestuj w ekologiczną przyszłość

Wsparcie dla osób chcących korzystać z ogniw fotowoltaicznych i odnawialnych źródeł energii to motywacja do przejścia na nowoczesne rozwiązania solarne.

Chroń naturalne środowisko, dbaj o zdrowie swoich bliskich i jednocześnie oszczędzaj na rachunkach. Pomożemy Ci pozyskać dofinansowanie i zajmiemy się wszelkimi formalnościami.

Sprawdź, jak możesz pozyskać dodatkowe finansowanie na zestawy fotowoltaiczne!

Proces inwestycyjny ABC ENERGIA

Sprawdź, jak możesz pozyskać dodatkowe finansowanie na Twoje urządzenia!